Тимчасово: Режим роботи: з 9:00 до 17:00 (Сб - до 15:00). Доставка лише за повною передоплатою.

Розборка Volkswagen


Авторозборка Фольсваген

розборка volkswagen

Німецька якість Volkswagen (Фольксваген) асоціюється з неперевершеною якістю і хваленою бюргерською надійністю. Концерн, що виробляє автомобіль, є лідером світового авторинку. Неперевершені технічні характеристики, просторий салон, місткий багажник дозволяють вважати марку народним, сімейним автомобілем. Комфорт, практичність, їздові якості - три складові, що залучають автолюбителів з будь-яким ступенем критеріїв.

Європейський, в тому числі український ринок наповнюють автомобілі німецького виробництва. Зростання продажів Фольксваген за останні півроку склав 19%. Чи треба говорити, що така кількість автомобілів потребує відповідної технічної підтримки, що і пропонує наша компанія.

Високий рівень оснащення, кваліфікований персонал, значні складські площі, зручне розташування, комфортне очікування до послуг клієнтів.

Придбавши свого часу надійний автомобіль і зробивши ставку на якість, все одно колись доведеться зіткнутися з неминучим ремонтом. Найвища якість збірки цієї моделі, так само як і інших не гарантує роботу улюбленого авто без зносу. Комплектуючі, які зазнали найбільшому навантаженню, зношуються швидше. Ніхто не застрахований і від аварій. В офіційних магазинах і дилерських центрах вартість оригінальних деталей досить висока, та наявність часто страждає. При виникненні такої потреби краще звертатися в нашу компанію, де виробляється всі види розборки Volkswagen різних модифікацій. Авторозборка Volkswagen є спеціалізованим сервісом, де майстри високої кваліфікації ведуть комплексну розборку проблемних автомобілів відповідної марки, витягають з автомобіля деталі у відмінному стані і наш центр реалізує всі види запчастин і комплектуючих по самим прийнятними цінами.

Підвіска, генератор, частини двигуна, деталі підвіски, коробки передач, трансмісії, електричні елементи, кондиціонер, дрібні комплектуючі та частини кузова - ніхто не залишиться незадоволений покупкою. Вас чекає професійна консультація механіків плюс зручна система пошуку на складі. Вникнемо в тонкощі і оперативно допоможемо. Найбільша вдача в тому, що тут є все і відразу.

Розборка Фольксваген буде актуальна і затребувана завжди, а ми займаємося тим, що вміємо робити добре.

 

У нас низькі ціни і великий вибір на б/в Запчастини Фольксваген