Услуги СТО

Телефон СТО: (098) 515-61-15

Сайт СТО: http://vatutina-71.com.ua

Тепер у вас є можливість встановити куплену запчастину на місці, так як ми відкрили СТО поруч з нашою Авторозборкою, всього в трьох сотнях метрів, за адресою: м Київ, вул. Ватутіна, 71

У нас працюють 7 майстрів, встановлено 5 підйомників, а так само є 3 ями.

СТО у Києві

Відеоспостереження на СТО: контроль якості послуг.

videoУ приміщенні станції встановлені відеокамери, що дає гарантію виконання сервісних робіт майстром, всі дії якого фіксуються. Ви можете бути впевнені і, що ще більш важливо, можете перевірити, в разі необхідності, що всі роботи були виконані належним чином.

Так само камери встановлені на стоянці, що охороняється. Що забезпечує безпеку вашого автомобіля, зупиненого у нас, у випадках тривалого ремонту.

 

У нас працюють досвідчені фахівці, які відповідально підходять до своєї справи. Безпосередня близькість СТО до авторазборки істотно заощаджує Ваш час при купівлі та встановленні, а заодно і перевірки працездатності, запчастин.

СТО пропонує:

  • ремонт автомобіля
  • діагностика несправностей
  • повна перевірка авмобобіля при купівлі / продажу
  • установка куплених запчастин
  • переконатися в працездатності та сумісності купленої запчастини
  • повне ТО (технічне обслуговування) автомобіля
  • випити кави, скористатися wi-fi, подивитися телевізор, поки ваш автомобіль знаходиться в сервісі.

Ми НЕ надаємо послуги, пов'язані з кондиціонером, шиномонтажем і ремонтом / фарбуванням кузовних запчастин, З усіх інших питань - звертайтесь за телефоном (098) 515-61-15.

При покупці запчастин, а особливо які були у вжитку, завжди необхідно відразу перевірити чи підходить вона до вашого автомобіля, що б була можливість, дотримуючись правил обміну і повернення товару, поміняти деталь на іншу. Тому, купивши автозапчастини у нас в Києві, ви можете проїхати 300 метрів до СТО і відразу все перевірити, переконатися в правильності покупки і в вашому виборі.

Якщо ви плануєте скористатися нашими послугами, будь ласка, обов'язково заздалегідь зателефонуйте і запишіться на доступне, зручне для вас час, що б майстри були вільні і вам не довелося чекати своєї черги.nbsp;