Короткий огляд Volkswagen Touareg

У цьому році «справжній чоловічий» позашляховик Volkswagen Touareg відзначив свій десятий день народження. Ще коли він вперше був представлений на Паризькому автосалоні, він відразу полюбився автолюбителям за свій урівноважений і в той же час злегка зухвалий вигляд, стильність і гармонійність форм.

zapchasti-touaregДруге покоління було офіційно представлене в 2010, середньорозмірний п'ятимісний позашляховик став трохи нижче, ширше і довше ніж попередні моделі. В Україні на даний момент, Volkswagen Touareg продається з дизельним або бензиновим двигуном з об'ємом від 3 до 4.2 літрів і потужністю від 204 до 360 к.с. Також у другому поколінні з'явилася перша модель з гібридною установкою, яка має потужність в 379 к.с. Позашляховик має восьмиступінчасту автоматичну трансмісію і систему повного приводу 4Motion. В якості доповнення, може бути встановлена ??центральне або заднє блокування і понижена передача. Також, будучи власником цього позашляховика, ви отримаєте передні і бічні подушки безпеки, зимовий пакет, електронну систему курсової стійкості, клімат-контроль і багато іншого. Треба відзначити, що при максимально повній комплектації автомобіль здатний підніматися під кутом в 45 градусів. Салон автомобіля виконаний з високоякісних матеріалів, що надає йому атмосферу дороговизни і шику, так приємних нашому оку.

Згідно зі статистичними опитуваннями, в Україні Volksvagen Touareg є однією з найбільш затребуваних марок позашляховиків через приємне поєднання прийнятної ціни з високою якістю і можливостями автомобіля. Завдяки тому, що ціна позашляховика чи не найдоступніша серед автомобілів його класу, великих проблем, пов'язаних з ціною на автозапчастини Volkswagen Touareg зазвичай не виникає. Позашляховик відрізняється високим рівнем надійності в процесі експлуатації, завдяки високоякісним компонентам, які вироблені на висококласному обладнанні, але в процесі природного зношування деталей і нашим дорогам навіть такому здорованеві іноді потрібно ремонт. Так, можна зіткнутися зі скаргами на те, двигун троїть, дає збої, погано заводиться, а частою проблемою такої поведінки двигуна є, наприклад, низька якість вітчизняного дизельного палива, в результаті чого присутність води в пальному обумовлює її появу в паливній системі. Подібних нюансів багато і від цього не застрахований жоден автовласник якої б то не було марки.