Audi A6: огляд

В наш час Ауді А6 пропонується в декількох модифікаціях. Це п'ятидверна модель універсал Avant, чотиридверний автомобіль з кузовом седан і спортивна версія Audi S6. Четверте покоління бізнес-седана Ауді А6 було представлено в 2011 р. Модель придбала більш виразний агресивний дизайн. Кузов став ширше, подовжилася колісна база, лобовій опір знизився до 0.26 Cd. Виробникам вдалося знизити витрату палива і поліпшити керованість Ауді А6 завдяки гібридній алюмінієвої конструкції кузова.

У нашій країні цю модель можна купити з бензиновим, дизельним або гібридним двигуном. Бензиновий двигун FSI пропонується з об'ємом 2.8 літра і потужністю 204 к.с. Дизельний TDI володіє дво- і трилітровим обсягом і відповідно потужністю 177л.с і 245 к.с. Особливу популярність отримав гібрид з потужністю 245 к.с. Просторий салон, висока якість використовуваних матеріалів, комфортні спортивні крісла, зручні шкали приладів, роздільний клімат контроль, зручна і інтуїтивно зрозуміла система управління - це далеко не повний перелік переваг Ауді А6. Про цей автомобіль говорять, що він не підпорядковується якимось правилам і стандартам, він сам зразок для наслідування і захоплення.

Автозапчастини ауди а6 бу ви можете купити у нас на авторазборке.

a6

Ауді А6 не раз ставала самим купуємим автомобілем бізнес-класу в Європі. Знаменита німецька якість наклала свій відбиток на кожну деталь цього прекрасного автомобіля.

Завдяки тому, що Ауді А6 користується досить великим попитом, придбати запчастини і комплектуючі до цього автомобіля в нашій країні стало неважко. Важким завданням залишилося тільки знайти якісні запчастини від надійних і перевірених виробників. На жаль, далеко не кожен магазин автозапчастин в Україні може похвалитися високою якістю свого товару, винятком є наша авторозборка Ватутіна-115.