Огляд Мазда 3

Дивлячись на сучасну Mazda 323, важко собі уявити, що перше покоління цих автомобілів, що належали до гольф-класу з заднім приводом, виглядало досить просто і заурядно.

Історія Mazda 323 починається з 1963 року. Причому розвивалася вона на початку досить важко: так друге покоління набуло передній привід в 1980 році; далі відбувалися різні модернізації, але «начинка» автомобілів сильно не змінювалася; четверте ж покоління все ще мало двигун об'ємом 1.8 літра при потужності 185 к.с. Багато уваги приділялося зовнішньому вигляду автомобіля для надання йому спортивного стилю. Так, в п'ятому поколінні, яке було представлено трьох- і п'ятидверним хетчбеком і седаном, двері робилися без верхніх рамок і бампера забарвлювалися в один колір з кузовом. Mazda 323 почала підніматися на більш високий технічний рівень досить швидко, коли виробники почали міняти її внутрішній устрій на більш досконалий і просунутий. Двигун об'ємом 1.5 л був замінили на 1.6 літровий, який згодом поступився місцем дволітровому, як у Mazda 626, дволітровий турбодизель отримав 101 к.с.

Сучасна Мазда 3

Сьогодні Mazda 323 - це надійний автомобіль зі стильним і пропорційним виглядом, не позбавленим певної хижості передньої частини, із зручним, комфортним салоном і досить містким багажником, який полюбився нашим автолюбителям з багатьох причин. Так, підвіска автомобіля добре себе зарекомендувала на наших дорогах, які не вирізняються занадто гарною якістю. Говорячи про цей автомобіль, не можна не відзначити його плавний і рівний хід на великих швидкостях і надійні системи безпеки, хорошу роботу гальм, ABS працює в комплексі з системою розподілу гальмівних зусиль і електронною системою стабілізації. Автомобіль легко керований, оснащений якісними двигунами, зручний в експлуатації. На даний момент, як ви могли помітити, на виробництві Mazda вже немає моделі під таким номером, тепер випускається Mazda 3.

Mazda 323, втім як і всі інші автомобілі, буде служити вам довго і якісно за умови того, що в разі поломки будь-яких деталей в результаті їх природного зносу або неправильної експлуатації, вона отримає від вас якісний ремонт із застосуванням запчастин мазда 3 і деталей, відповідних спеціальним стандартам і вимогам якості.